Home Venüs

Venüs

by Zeynel Eroglu

Ay – Güneş – Jüpiter – Mars – Merkür – Neptün – Pluton – Satürn – Uranüs – Venüs
Gezegenler Anahtar Kavramları – Ters Yönde Giden Gezegenler – Sabit Yıldızlar

VENÜS

2. evde Venüs, parayı fazla zorlanmadan kazanma düşüncesi içindedir. 6. evde ise iş arkadaşlarıyla uyumlu bir kişilik göze çarpar.

venus
1. EVDE: Zevk ve estetik incelik, kibarlık, sanatçı ruhlu, zevklerine, rahatına düşkün, bol para harcamayı seven, sevildiğini bilmek ve duymak isteyen bir kişilik. Fiziki güzellik, şarkı söyleme yeteneği, karşı cinsten yana şanslı olma.

2. EVDE: Parayı fazla zorlanmadan kazanma, başkalarının maddi imkanlarını kullanma, zengin manevi değerler, sanatla ilgili bir yoldan gelir sağlama, bol para harcayıp hovardalık yapma isteği, çok olmasa da her zaman bir yerden para gelir.

3. EVDE: Bu evde Venüs, güzel konuşma, şiir gibi yazı yazabilme, yaratıcılık, el becerilerinde sanatsal ve estetik güzellik, yakın çevreden kişilerle duygusal ilişkiler, denge sağlamak için yalan söyleme.

4. EVDE: Anne, baba, aile bireylerini sevme ve duygusal bağlılık, Allah sevgisi. Evini rahat, sıcak ve dengeli yaşanılır hale getirme, uyumlu ilişkiler, vatan sevgisi, tabiatı, çevreyi koruma, hayatın sonlarında gelen rahatlık.

5. EVDE: Venüs, 5. evde neşeli, canlı, yaşama sevinci ve coşkusu dolu, aşkı ve aşık olmayı seven, yaratıcı, sanatkar ruhlu, sanatsal faaliyetlere ilgili. Sevgiyi artistik anlatım, hassasiyet, çabuk incime, birden fazla beraberlik, çocukları güzel olur.

6. EVDE: Günlük uğraşılar yönünden hareketlilik, iş arkadaşları ile uyumlu, iyi, güzel, temiz bir çevrede yaşama, hayvan sevgisi, çevreyi ve doğayı koruma, giyimde temizlik, şıklık, sert açı varsa sosyal ilişkilerde zorlanma, sağlığın çabuk bozulması.

Venüs Hakkında Detaylı Bilgiler

7. EVDE: Bu evde bulunan Venüs, evlilikte şans, erken evlenme. Kibar, dengeli ve varlıklı bir eş, toplum ilişkilerinde uyum, aranılan, sevilen, tercih edilen bir kişilik. Sevgide cömertlik ve karşılığını görme, dost sandığı kişilerin düşman çıkması fakat onlardan gelen çıkarlar.

8. EVDE: Miras, boşanma veya benzer yollu varlık sahibi olma. Devlet işlerinde şanslılık, cinsellikte sevgiyi bekleme. Ölüm ve ötesi gibi konulara gerçekçi yaklaşım, sert yıldız etkileri varsa sözünü sakınmadan, dobra dobra kırıcı konuşma.

9. EVDE: Dindar, kurallara saygılı, Allah sevgisi hissetme. Zevklerini tatmin ve yeni arkadaşlar tanımak için uzun seyahatler yapma, bilgili, kültürlü, üst düzey kişilerle sevgi bağları kurma, dinini sevdirme girişimleri, akrabalardan, çok yakın arkadaşlardan faydalanma.

10. EVDE: Bulunduğu ortamda, iş çevresinde sevilen, sayılan nazik biri, sanatsal bir dalda çalışma, meslek dalı ne olursa olsun güzellik, denge ve uyum, kendini yormadan çalışma teknikleri geliştirme, şöhret ve ün yapma. Sert etkiler varsa iflas etme, yeniden denge kurma.

11. EVDE: Şeytan tüyüne sahip olma, kibar, yumuşak davranışlarla insanları zorlamadan kendine çekme yeteneği, her zaman yardıma hazır dost bulma, karşı cinsten arkadaşlarla iyi anlaşma, güçlü etkiler varsa umutlarına kolay kavuşma, aksi halde gerçekleşmeyen dileklere uzaktan bakış.

12. EVDE: Engin bir iç alem, sonsuz zenginlik, evrensel genişleyebilmeye müsait şuur boyutu, hayal edebilme, şekillendirme yeteneği, kolaylık ve şans, sevgiyi açıklayamama; içte hüzün dışta neşe, yalnızlığı dolu dolu yaşama.

Astroloji Venüs konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…