Anasayfa Yay Burcu ve Kariyer

Yay Burcu ve Kariyer

tarafından Zeynel Eroglu

Yay Burcu ve Kariyer Yorumları

yay
Yay Burcu, Ateş grubunun üçüncü burcu; Dobra, tez canlı, meraklı, atılgan, doğa ve spor tutkunu…
Etkisi altındaki ülkeler: Avustralya, Macaristan, Madagaskar, İspanya

Etkisi altındaki şehirler: Budapeşte, Köln

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ : Yay daima gerili ve Yay burcunda doğanların yaşam hedefine doğru yöneltilmiştir .Yayı geren nişancı,gövdesinin üstü insan,altı at olan çift bedenli bir yaratıktır. Bir atın hız ve gücü ile insanın akıl ve yargı yeteneğini temsil eder. Burcun tipik özellikleri, araştırmacılık, özgürlük tutkusu, sabırsızlık ve idealist hedeflerdir.

İyiliksever Jüpiter tarafından yönetildiği için pek çok açıdan şanslı bir burçtur. Yaylar her zaman özgür olmalıdır.

YAY VE MESLEĞİ : Çevirmenlik, filozof , devlet dairesinde yöneticilik, din adamlığı veya hukuk ilgilerini çeker. Sporcu,araştırmacı, gezgin veya şirket kurucularına rastlanır. Politika ilgilerini çeker, atlarla, köpeklerle ilgilenirler.

YAY PATRON : Yay bir patron detaylar üzerinde fazla durmaz, ama bir bütünü planlama yeteneği eşsizdir. İyi eğitilmiş, disiplinli belleği büyük işlerin üstesinden gelebilir. Yay patronla çalışan herkes, her şeyden önce samimi ve dürüst olmalıdır. Her türlü zorluktan ustaca çıkmasını bilir. Mantıklı ve dürüst olduğu sürece her türlü açıklamayı dinler.

YAY ÇALIŞANI : Depresyon geçirmesi olanaksızdır. Coşkuludur, yaşama olumlu yaklaşır. Yay, ona saygı gösterecek, onu tanıyacak biri için çalışmalıdır.

İŞ ALANINDAKİ İLİŞKİLERİ

YAY – KOÇ ORTAKLIĞI:

Bu iki ateş birlikte çevrelerine sıcak bir ışık yayabilir. Tipik bir Koç enerjik, girişimci ve çok yönlüdür. Zayıf yönü ise başladığı şeyi bitirmekte zorlanmasıdır. Sabırsız ve atak davranışları nedeniyle yaşamları boyunca pek çok hata yapabilirler. Araba, motosiklet yarışları gibi hızlı sporlardan hoşlanırlar. Ortaklık faydalıdır.

YAY – BOĞA ORTAKLIĞI:

Eğer bir Yay, bir Boğa ile işbirliği yapacaksa tipik bir Boğa’nın azimli, sabit fikirli ve pratik bir kişi olduğunu göz önüne almalıdır. Zayıf yönü inanılmaz inatçılığı ve tutuculuğudur. Bu nedenle bazıları onu can sıkıcı bulabilirler. İlgi alanları ise ailesi, bahçesi, müzik, resim ve yemektir. Ortaklık risklidir.

YAY – İKİZLER ORTAKLIĞI:

Bu durum zıt kutuplar başarılı bir birleşimdir. Tipik bir İkizler hızlı,akıllı ve beceriklidir. Zayıf yönü ise huzursuzluğu ve herhangi bir işi başından sonuna kadar görebilmesini zorlaştıran dikkatini yoğunlaştırma konusundaki yeteneksizliğidir. Sanatla ve kadınlarla ilgilenir. Ortaklık denemeye değer.

YAY – YENGEÇ ORTAKLIĞI:

Geçinmesi güç Yengeç hayali ve sezgileri güçlü evcimen bir kişidir. Zayıf yönü elindeki her şeye sıkı sıkı sarılma eğilimidir. Olmadık hayaller kurup yaşamlarını altüst edebilirler. Ailesine, bahçesine, yemeğe ve deniz sporlarına düşkündür. Ortaklık zararlıdır.

YAY – ASLAN ORTAKLIĞI:

Bu, kişiliklerin mükemmel bir karışımıdır. Tipik bir Aslan sıcakkanlı, cömert ve gururludur. Zayıf yönü ise değer yargılarında hatalara düşmesi, kendisini pohpohlayan kişilere kapılmasıdır. Lükse ve güzel şeylere düşkündür. Ortaklık faydalıdır.

Yay Burcu ve Kariyer Hakkında Detaylı Bilgiler

YAY – BAŞAK ORTAKLIĞI:

Tipik bir Başak sistemli, mükemmeli arayan, kimsenin gözünün yaşına bakmayan bir kişidir. Zayıf yönü ise emir vermedeki yeteneksizliği ve yanlış insanı eleştirmesidir. İlgi alanı sağlık ve hijyendir. Beden eğitimi, yürüyüş ve bisiklete binmek hoşuna gider. Ortaklık zararlıdır.

YAY – TERAZİ ORTAKLIĞI:

Yaşamdan keyif almasını bilen iki insanın birlikteliğidir. Tipik bir Terazi dengeli, popüler ve sevilen bir kişidir. Zayıf yönü kararsızlığı ve tembelliğidir. Sanatla ilgilenir. Ortaklık faydalıdır.

YAY – AKREP ORTAKLIĞI:

Akrep, çekici, sabit fikirli ve insanlar üzerinde nüfuz sahibidir. Zayıf yönü ise sevdiği sevmediği şeyler konusunda kesin ayırımcılığı ve bazen kontrolünü kaçırdığı kıskançlığıdır. Tüm ilgisi güç ve prestij elde etmektir. Başarısının kanıtı elde ettikleridir. Denize aşıktır, deniz sporlarını sever. Ortaklık zararlıdır.

YAY – YAY ORTAKLIĞI:

Bu kişilerin çok popüler bir birleşimi olur. Yay özgürlük aşığı, dürüst, açık sözlü bir kişidir. zayıf yönü ise ani kararlar vermesi, sabırsız davranışları ve safça iyimserliğidir. İlgi alanı spor ve karşı cinstir. Ortaklık risklidir.

YAY – OĞLAK ORTAKLIĞI:

Tipik bir Oğlak tutucu, çalışkan ve gayretlidir. Yüksek idealleri vardır. Zayıf yönü ise karamsarlığı ve zaman zaman kendini kaptırdığı birkaç gün süreli duygusal bunalımlardır. Hedefleri doğrultusunda çalışmak tüm zamanını aldığı için hobileri fazla çeşitli değildir. Okumayı, müzik dinlemeyi sever. Ortaklık denemeye değer.

YAY – KOVA ORTAKLIĞI:

Kişisel düzeyde bu iki kişi uyumlu olmasalar bile işbirliğinde çok başarılı olabilirler. Tipik bir Kova doğrunun peşindedir, araştırmacıdır. İleriye yöneliktir. Kişisel yaşamı oldukça sadedir. Ortaklık faydalıdır.

YAY – BALIK ORTAKLIĞI:

Tipik bir Balık hayali ve sezgileri güçlü, sanatkar bir kişidir. Bu niteliklerden iyi yararlanabilir. Zayıf yönü ise romantikliği ve iş yaşamını etkileyen kararsızlığıdır. Sanatla ilgilenir. Çocukları, hayvanları sever. Ortaklık risklidir.