Anasayfa Yay Burcu

Yay Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

YAY BURCU YORUMU

Boğa ve Yay burçları hükmedilmekten hoşlanmaz ve özellikle Boğa’lar hükmetmeyi sever. Boğa’nın düzen arayışı ise, Yay’ın anlık isteklerine uymayacaktır.
yay-burcu-cinsellik
YAY ile KOÇ :Her ne kadar uyumlu olsalar da, ikisinin de her an parlamaya hazır yapıları çok sık alev alacaktır. Ama, bu kavgalar kısa ömürlüdür. Yatak odasında ve dışarıda beraber yapabilecekleri çok şey vardır. Birçok arkadaşları olacaktır. Her ikisi de açık hava faaliyetlerini ve sporu sever. Cinsel yaşamları güzelse, paylaştıkları diğer konuların tümü de olumlu olacaktır. Buna gönül ilişkisi ve evlilik de dahil.

YAY ile BOĞA : Boğa hükmetmek ister, Yay ise hükmedilmemek. Sekste, Boğa’nın düzen arayışı Yay’ın anlık isteklerine uymayacaktır. Boğa’nın pratik ve evcimen yapısı,Yay’ın dinmek bilmeyen macera arayışıyla da çatışacaktır. Kısa süreli bir beraberlik için bilen öz disiplin gerekmekte, uzun süreli bir ilişki ise, ancak bir mucize ile mümkün.

Yay Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

YAY ile İKİZLER : Gerçek bir uyum için fazla hareketli ve yüzeysel bir ilişki. Kolayca başka ilgi alanlarına kayabilir ve birbirlerini unutabilirler. Her ikisi de eğlenceyi sevdikleri için bir süre güzel vakit geçirebilirler. Fakat daha sonra, İkizler eleştirmeye başlayacak ; Yay da kaçmak için en kısa yolu bulmaya uğraşacaktır. Hemen hemen ümitsiz bir durum, ama bazı ilişkiler heyecan verici olabilir.

YAY ile YENGEÇ : Bu ikili Zodyak’ın iki zıt ucudur. Yengeç güvenlik ve tutarlılık ihtiyacındadır, Yay ise başka maceralar için özgür olmak ister. Yengeç, açık sözlü Yay’a göre fazla hassastır. İdare eder bir cinsel uyum olabilir ama Yay çevresinde örülen demirden ağı hissedecek ve kafesten uçacaktır. Sevgiliden çok, iyi iki arkadaş olabilirler. Uzun vadede de umut yok.

YAY ile ASLAN : Bu ilişki, büyük açıklık ve özgürlük vaat ediyor. Aslan da, Yay’ı kilit altına alacak tutku anahtarı var. Heyecan uyandıran bir yatak arkadaşlıkları olacaktır. Aynı zamanda birbirlerine saygı duyarlar ve birbirlerinin arkadaşlığından zevk alırlar. Maceralı bir aşkı paylaşırlar ve zorlukları açık yüreklilikle hallederler. İyi bir ilişki, evlilikleri ise bir cennet yaratabilir.

YAY ile BAŞAK : Bu ilişki yıpratıcı olacaktır. Yay’ın vurdumduymaz yaklaşımları Başak’ı çıldırtabilir. Cinsel olarak olumlu bir şeyler olabilir fakat gene de geriye yirmi üç buçuk saat kalıyor. Tertipli, sakin Başak sade bir yaşam sürmek eğilimindedir. Hareketli, atılgan ve açık hava tutkunu Yay ile pek ortak noktası yoktur. Bu yüzden Yay, Başak’ı sıkıcı bulur. Unutun bu işi!

YAY ile TERAZİ : Terazi’nin hoşgörüsü, Yay’ın tam istediği şeydir. Yay’ın şeytana pabucunu ters giydiren antikalıkları,Terazi’yi fazlasıyla eğlendirir. Cinsel açıdan tepkileri benzerdir. Terazi’ye en uygun yatak arkadaşı Yay’dır. Birbirlerini eğlendireceklerdir. Kavga etmek için pek az nedenleri vardır. Çok arkadaşları ve ev dışında çok uğraşları olacaktır. Hem kısa hem de uzun vadede iyi bir beraberlik.

YAY ile AKREP : Yay, Akrep’in tutkulu yapısını dizginler. Akrep kendine bağımlı sadık bir sevgili istediği için, Yay’ın uçarılığı ve özgür olma eğilimi sorun yaratacaktır. Yay’ın kızmasıyla sakinleşmesi bir olur ama Akrep’in kızgınlığı, hep için için yanan bir volkan gibidir. Fiziksel açıdan bir süre uyumlu olsalar da, evlilikleri hoş bir şey olmayacaktır.

YAY ile YAY : Heyecan verici fakat karmaşık bir birleşim. Pişirilecek bir şeyleri her zaman vardır fakat ateşi kim yakacak? Yaşam biçimleri önceden kestirilemediği için, en zor yürüyecek ilişki budur. Hareketli ve bağımsız yapıları yüzünden er veya geç özgürlük arayışına gireceklerdir. Bu iki Yay, geceleri yol alan gemilerdir, uzun bir yolculukta beraber demir atamazlar.

YAY ile OĞLAK : Oğlak’ın tedbirci, ağır başlı yapısı, atılgan ve düşüncesiz Yay yüzünden allak bullak olacaktır. Oğlak’ın istekleri rahatsızlık verici olabilir. Yay’ın dürüst ve açık sözlü tepkileri de Oğlak’ı tedirgin edebilir. Para da ayrı bir sorun oluşturur. Oğlakcimridir, Yay ise paranın alabileceği her şeyi ister. Gittikçe artan huzursuzlukları ikisini de yıpratacaktır.

YAY ile KOVA : Akıl düzeyi yüksek Kova, bu ilişkiyi düzenli bir tempoya oturtabilir. Maceralı bir aşk yaşarlar ve ev dışındaki ilişkilerle de ilgilenebilirler. Seks yeniliklerle dolu olacaktır. Yatak odasında da, ormandaki çam iğnelerinin üzerinde de sevişebilirler. İkisi de kıskançlık etmeyecek ve ötekine hükmetmeye çalışmayacaktır. Eğlenceli bir aşk ve yaratıcı iki sevgiliden oluşan beraberlikleri, evlilikle daha da derinleşecektir.

YAY ile BALIK : İkisi de diğerinin ihtiyacı olan güvenirliği sağlamaz. Tutkulu dakikalar olacaktır ama Demokles’in kılıcı bu ilişki üzerinde sallanacaktır. Yay, Balık’ın çekingenliği karşısında kendini bastırılmış hisseder. Bu yüzden enerjisi ve iyimserliği bunalıma dönüşebilir. En zor gönül ilişkisi ve gerçekten imkansız bir evlilik.

×