Anasayfa Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

YENGEÇ BURCU

İkizler eğlenceyi seven , havai bir karaktere sahiptirler. Yengeç’te ise zaten güvensizlik duygusu olduğundan, anlaşmaları çok zor olacaktır.
yengec-burcu-cinsellik
YENGEÇ ile KOÇ : Daha gelenekçi Yengeç için, Koç biraz fazla maceracıdır. Ama ilk başta güçlü bir cinsel çekim yaşanabilir. Zaman içinde Koç, Yengeç’in kıskançlık duygularını kabartabilir. Ayrıca Yengeç, Koç’un sivri dilinden de çok çekebilir. ZatenYengeç’in sahipleniciliği, Koç’a baskı gibi gelecektir. Zor bir ilişki, evlilik ise kayalara toslayacaktır.

YENGEÇ ile BOĞA : Yengeç bu beraberliğe duyarlılık ve yaratıcılık katacaktır. Her ikisi de tutkuludur ve mutlu olmak için evden dışarıya çıkmalarına gerek yoktur.Boğa; Yengeç’in değişken ruh halini anlayabilir ve çıkacak sorunları yumuşaklıkla çözer. Boğa dikkatli olursa, Yengeç’ten nezaket görür. Her ikisinin de ihtiyaçlarını karşılayan bu ilişkinin, eğlenceli bir beraberlik ve başarılı bir evlilik getirmesi çok büyük olasılık.

YENGEÇ ile İKİZLER : Havai, hoppa ve eğlence-sever İkizler, Yengeç’in güvensizlik duygusunu iyice vahimleştirecektir.İkizlerin yol yordam bilmeyen cinsel enerjisi de Yengeç’e sorun ve hayal kırıklıkları yaşatacaktır. Yengeç kıskançlaşacak veİkizlerin faaliyetlerini kısıtlamaya kalkacaktır ki, İkizler bundan nefret eder. Fazlasıyla duygusal bir ilişki. Daha uzun süreli bir beraberlik ise, temel farklılıklarından kaynaklanan fırtınalar koparacaktır.

YENGEÇ ile YENGEÇ : Birbirlerine çok fazla benziyorlar; bu da mutluluk getirmez. Her iki taraftaki duyarlılık bolluğu, duygusal sorunlar yaratacaktır. Yatak odasına her ikisi de yöneten taraf olmak ister. O zaman da eleştiri ve kavgaların ardı arkası kesilmez. Fakat fiziksel açıdan birbirlerini çekerler ve ilişkinin başı oldukça şehvet yüklü olabilir. Evlilik için ise, karşılıklı anlayış mutlak şarttır.

YENGEÇ ile ASLAN : Aslan, Yengeç’in değişken ruh halini dengeleme eğilimindedir. Aslan sevgide cömerttir ve bu tutumu, O’nun güvenlik ihtiyacını giderir. Öte yandan, Aslan’ın da bol bol övülmeye -özellikle cinsel becerisi konusunda- ve hayran olunmaya ihtiyacı vardır. Ayrıca hükmetmek ister. Yengeç teslim olup, Aslan’ın ihtiyaçlarına cevap verirse, tutkulu bir ilişki ve çok başarılı bir evlilik olabilir.

Yengeç Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

YENGEÇ ile BAŞAK : Başak’ın pratik ve hoş yapısı bu ilişkiye renk katar.Yengeç,duygularını belli etmeyen Başak’a oranla fazla hassastır ancak yine de çok sıcak ve sevgi dolu bir ilişki geliştirebilirler. Alev alev yanmasalar da cinsel açıdan gayet iyi anlaşırlar. Tek sorun her ikisinin de fazla utangaç, çekingen ve durgun olmasıdır. İyi bir ilişki, muhtemelen rahat bir evlilik.

YENGEÇ ile TERAZİ : Yengeç’in değişken ruh hali, Terazi için anlaşılması zor bir şeydir. Terazi’nin ilgisizliği de Yengeç’in iyice güvensiz ve huzursuz olmasına yol açar. Aslında, Yengeç’in değişken ruh hali Terazi için çekicidir fakat Terazi sorunlardan uzak durmak ister. Yengeç’in sevgisi yara alırsa, sorunlar başlayabilir. Terazi başka ilişkiler aramaya başladığında bitiş çizgisine gelinmiş demektir.İlişki mümkün ,ancak evlilik riskli.

YENGEÇ ile AKREP : Akrep’in gücü, koruma ve hükmetme ihtiyacı, tam Yengeç’in aradığı şeydir. Cinsel ilişkide Yengeç daha duyarlı, Akrep daha tutkuludur. Ama Yengeç’in memnun etme isteği, bu alandaki sorunları aşmaya yardım eder. Akrep’in şiddetli kıskançlığı dinecektir, çünkü Yengeç beraber olduğu kişiye sadıktır. Aşkları her geçen gün derinleşecektir; ilişkileri çok iyi bir evliliğe doğru yol alır.

YENGEÇ ile YAY : Bu ikilinin amaçları ve istekleri taban tabana zıttır. Yay’ın gözü dışarıdadır ve cinsel bağlarla bağlanmak istemez. Yengeç sevgide, Yay’ın veremeyeceği ölçüde güvenlik ister. Yengeç gelecek için yaşar, Yay ise o günü, o anı yaşar.Yay’ın canı sıkılıp da yeni ufuklara doğru yol aldığında, Yengeç çok incinecek ve acı çekecektir.Her hangi bir ilişki söz konusu olamaz.

YENGEÇ ile OĞLAK : Oğlak, Yengeç’in istediği sevgiyi bütünüyle veremez. Çünkü ilgilendiği pek çok şey vardır. Yinede, bu iki burç arasında çok güçlü bir cinsel çekim vardır. Oğlak’ın çıkarcılığı ve mesafeliliği ortaya çıkana kadar, ilginç bir yatak arkadaşlığı olacaktır. Tutarsızlığı ile dikkat çeken bir ilişki, umut vaat etmeyen bir evlilik.

YENGEÇ ile KOVA : “Yalnız Kurt” Kova,Yengeç’in savunmasız egosunu çok fazla incitir.Yengeç durgun ve sebatkardır, Kovaise maceracı. Kova duygusal isteklere sırt çevirecektir .Bu da Yengeç’i mutsuz eder. Kısa süreli bir yatak odası heyecanı olabilir; ancak oturma odasına geçince ilişki sona erecektir.

YENGEÇ ile BALIK : Cinsel açıdan iyi bir ikili. Her ikisi de fazlasıyla sevgi dolu ve duyarlıdır. Egolarının ihtiyaç duyduğu desteği birbirlerine vereceklerdir. Yengeç büyük bir olasılıkla yönetimi ele alır. Çünkü Balık sevişmede biraz tuhaftır. Hiçbir kavgaları uzun sürmez. Çoğu da yatakta kolayca çözülür. Hem kısa, hem de uzun vadede çok güzel günler ve geceler geçirebilecek , uygun bir çift.

×