Anasayfa Zorlu Medyumlara Düşen Görevler

Zorlu Medyumlara Düşen Görevler

tarafından Zeynel Eroglu

Medyum ve Gezegensel Konum – Medyum ve Güneş – Medyum ve Enerji Dolu Mars – Kuyruklu Yıldızlar Hakkında Bilgi Medyum Gözüyle – Medyum Gözüyle Yıldızname – Zorlu ve Medyumlara Düşen Görevler – Yıldıznameci Medyum


Zorlu Medyumlara Düşen Görevler

İçinden geçZorlu Zamanlar ve Medyumlara Düşen Görevler!mekte olduğumuz bu büyük değişim döneminde etkin olacak gezegen döngüleri gündelik hayatımıza büyük zorlukların gireceğini, korku ve endişenin hakim olacağını düşündürmektedir.
Bu zorlu geçiş sürecinin üstesinden gelebilmemiz ve bir üst bilinç aşamasına geçebilmemiz adına, evvela korkularımızla yüzleşmemiz ve bunları aşmamız gerekir.
İşte bu aşamada farkındalığı yüksek olanlarımızın, henüz değişime ve kendisiyle yüzleşmeye hazır olmayan diğerlerine rehberlik etmesi faydalı olacaktır.
Bunu sağlayabilmemizde bize yardımcı olacak teknik, ilim ve yöntemlerin yanı sıra, insanı tanımanın en pratik ve etken yöntemi olan astrolojinin ve rehberliğinden de istifade edebiliriz. işte bu aşamada astrologlara mühim görev düşmektedir.
Astroloğun birincil görevi geçiş yapılmakta olunan süreçle ilgili şekilde toplumu bilgilendirmek, zorlu zamanlar hakkında uyarmak, gelişme potansiyeli taşıyan yaratıcı fırsatların zamanlarını bildirmektir. lakin tüm bunları yaparken takınılan üslup ve anlatım, özellikle de zorlu zamanlardan geçilirken, fazla büyük ciddiyet taşımaktadır.
Her ne kadar vahim görünürse görünsün, hallere pozitif ruh hali ile yaklaşılabilir. Dennis Elwell’in de dediği gibi “Astrologların çalışmalarının erdemi yardımıyla daha sakin ve korkusuz olacakları umulur.” Astrologların, geleceğe yönelik vizyon sağlayan astroloji ilmi yardımıyla yüksek farkındalığa ve etraflarında olan biteni idrak edebilen uyanık bir zihne sahip olmaları beklenir.
Böyle uyanık bir zihin adına, yaşamın akışı arasında karşılaştığı her deneyim bir nimettir. Başkalarına göre trajik denilebilecek zorlayıcı ve travmatik olaylar karşısında uyanık bir zihne sahip insanlar şaşırtıcı derecede sabır sahibi ve metanetlidir.
Onlar ilk bakışta negatif gibi gözüken olaylarda esnek olabilmeyi başarabilenlerdir. aslında bize negatif gözüken şeylerin altında, ancak daha ince bir bakışla fark edebileceğimiz, bizim gelişimimiz için oluşturulmuş basamaklar vardır. Sevgi ile kuşatılmış evrende her şey aslında pozitiftir. Astroloji ile uğraşsın ve ya uğraşmasın, uyanık zihne sahip insanlar bunu bilirler. Onlar bu bilgeliğe ve anlayışa sahiptirler…