Home Büyü ve Büyüler

Büyü ve Büyüler

by Zeynel Eroglu

Büyü Ve Büyüler

Büyü ve BüyülerDünya geneli şekilde ele aldığımız büyüler ülkemizde emin olun aynıdır. Biraz daha konunun özüne inersek büyü mekanik bir enerjidir.Büyücü yoğun enerji gücünü ilave şekilde hazırlamış bulunduğu tılsım karışı yaptığında arzulanan bireye trans ettiği zaman bu zaman geçtikçe giderek tesirini giderek artırarak  kişiyi her konuda olumsuz etkiler.

Örnek verecek olursak (kariyer bitirme,psikoloji sağlığı bozma,iş kısmetini kesme,aile huzurunu bozma,ve seven iki insanı ayırmak. benzeri daha saymakla bitmeyecek kadar olumsuzluklar mevcuttur büyü çözmek kişiler için güzel bir hayır duası almak demektir.

Papaz büyüleri

Toplumda adlandırılan Papaz Büyüsü için iki ayrı deyim yada inanış vardır. ilk olanı Papaz Büyüsünü Papazın yaptığıdır. Bir diğeri ise dinen hiçte caiz olmayan usullerle yapılırki bu da kadının aybaşı kanı yahut beyin menisi ile yapılır. Esasen ikiside doğrudur. Lakin elbetteki noksanları bulunmaktadır. Ben medyum hoca burada Papaz Büyüsünün nasıl yapıldığından ziyade ince ayrıntılara girmeden umumi manada bir açıklamada bulunacağım. Bunlardan Hayız kanı (Aybaşı Kanı) ile yapılan ve pagan (putatapan) çağlarda kalan en etkin büyü türlerinden birisidir. Genelde Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı adına papaz büyüsü ismini alır. Hanımın hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılır. Bu erkeği kendine aşk ile bağlama maksatlı olur. Gene bu büyü bozmak için diğer insanın tane kanının son damlaları kullanılır, misal vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir öteki bayan bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektirki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin başka kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. Lakin bu o kadar basit değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır. Gene bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk türü vardır. Maksimum bağlama büyüsü halinde yapılmaktadır ancak başka bir çok erkek için de yapılması olasıdır. (bağlama, muhabbet, kısırlık, soğutma ve cinsel tercih değişikliği için. Bir diğerinde ise büyü yapılacak malzeme ile beraber kiliseye gidilir. Malzeme göğüste tutulur ve gizlenir. Papazın kendisine dua etmesi söylenir ve kişi içinden bu duanın niyetine göre işlemesi adına içinden geçirir. Bahse konu malzeme (domuz yağı, meni, hayz kanı, saç, tırnak vs.) daha sonra bazı uygulamalardan geçirildikten sonra uygulamaya konulur. Yine belirtmeden geçemeyeceğim bazı sözüm ona falcı veya medyumlar adına içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde veya bakımı iyi yapamadıklarında da bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler. Yani Papaz Büyüsünün basit kolay çözülemeyeceği ve başkaları sebebi ile fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır ve bozulmasıda kolay değildir.