Burçlara Göre 2017

Burçlara Göre 2017

2017 yılında iki güneş tutulması ve iki ay tutulması yaşanacak. 11 Şubatta cumartesi gününde Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu durum, duygusal açıdan büyük bir hareketlenme etkisi yaşanacak. Geleceğe dair istekleri, özgürlük, bireyselleşme ve bağımsızlık arayışında gerginlik etkileri fazlası ile hissedilecektir. Bireysel ve toplumsal kimlikler arasında gerçekleşecek olan bir farkındalık duygusunu ortaya çıkaracaktır. Burçlara göre 2017 yılında, 26 şubatta pazar günü ise Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecektir. Böylece ilk önce kişisel ve toplumsal alanda yaşanacak olan değişim ve bu değişimin gerçekleşmesi için büyük enerjiler ortaya çıkacaktır.

Burçlara göre 2017’de 26 şubatta gerçekleşecek olan Güneş tutulmasına, kadersel anlamlar yüklenebilecek. Sonlanmaların, bitişlerin arkasından yepyeni başlangıçlar ve yeni umutların enerjisi bütün gücü ile etkili olacaktır. 7 Ağustosta Pazartesi günü Ay tutulması Kova burcunda gerçekleşecektir. Böylece, bu tutulmanın enerjisi ile çok güçlü bir farkındalık duygusu açığa çıkacak istekler ve amaçlar ile kişisel egoların sorgulandığı bir döneme geçiş yapılacaktır.

21 Ağustos Pazartesi günü ise güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşecektir. Açıları, yerleşimi ve sabit yıldızlarla olan kavuşma derecesi, güçlü bir etkiye işaret etmektedir. Geleceğe yönelmiş, büyük istek ve amaçları gerçekleştirme isteği içinde olma duygusu taşıyacak olan Güneş tutulması yükselme, başarı kazanma, yönetme becerisi ve ön plana çıkma ve liderlik becerisine işaret etmektedir. Astrolojik olarak 2017 yılını yorumlamak, kehanetler de bulunmaya çok benziyor.

Bir önceki yazımız olan Burçlar Nasıl Hareket Etmeli? başlıklı makalemizde astrolog, astroloji ve burç analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five × 5 =