Home ASTROLOJİ Üsküdarda Yıldızname Burçları

Üsküdarda Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Yıldızname  her insanın hayatında iyi ve kötü giden birçok olay vardır. İnsanın hayatındaki olumsuzluklar, kişinin hayatını etkiler.

Bu etkinin nedenlerinden biri eğer fiziki bir hastalık yoksa manevi yönden oluşan etkilerdir.

İnsanlar her zaman hayatlarında olup bitenleri, olabilecekleri, yaşayacaklarını kısacası geleceklerini merak ederler. Ancak geleceği Allah’tan başkası bilemez. Gaybın sırrına ermek hiçbir canlıya nasip olmamıştır.

Ancak Yıldızname bakımı ile kişinin hayatında olan, olabilecek olayları görmek, yaşadığı ya da yaşayacağı hastalıkları önceden görerek buna göre bir önlem almak mümkündür. Birçok kişi tarafından fal yöntemleri ile karıştırılan  bakımı aslında faldan çok daha öte derin bir ilimdir. Dikkatli ve özenerek bakımının yapılması gerekir.

Yıldızname bakımının yapılabilmesi ve doğru sonuçlar vermesi için hem konusunun uzmanı ve tecrübe sahibi kişiler tarafından bakılması gerekir hem de bakımı yaptıracak kişinin kendi adı ve annesinin adı yanında doğum tarihi ve doğum saati bilinmelidir. Bunun yanında doğum haritasının çıkarılması için kişinin doğum tarihine ve burcuna ihtiyaç vardır. Eğer kişi burcunu bilmiyor ya da yanlış biliyorsa ya da doğum tarihinden emin olunamıyorsa ebced hesabı yapılarak kişinin yıldızının hangi burca denk geldiği hesaplanarak doğum haritası çıkarılır.

İstanbul Üsküdarda Yıldızname Burçları konusunda bakım yaptırmak isteyenler olabilir. Bu konuda ilk yapmanız gereken şey Yıldızname bakımını doğru ve bilinçli şekilde yapabilecek kişilerden yardım almaktır. Yıldızname bakımı yaptıracağınız kişinin bazı özelliklerine dikkat etmeniz gerekir:

  • Yıldızname bakımı için bakım yapacak kişinin ebced hesabını ve Havas ilmini iyice bilmesi gerekir.
  • Arapça ve özellikle Osmanlıca çok iyi derecede bilmesi gerekir.
  • bakımı konusunda tecrübesi ve yeteri kadar bilgisinin olması gerekir.
  • Astrolojiyi bilmeli, yıldızlara ve burç konusuna çok iyi derecede hakim olması gerekir.

Tüm bu özelliklere sahip kişilere rahatlıkla bakımı yaptırabilirsiniz. bakımı, Yıldızname burçları hakkında daha detaylı bilgi almak, bakım yaptırmak için 444 32 54 / 0212 590 25 77 / 0533 59425 77 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu hocamız ile iletişime geçerek Yıldızname konusunda bilmek istedikleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir, daha farklı konularda da danışmanlığından ve engin bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

 

İlgili Yazılar

Leave a Comment