Medyum ve Enerji Dolu Mars

Medyum ve Gezegensel Konum – Medyum Ve Güneş – Medyum ve Enerji Dolu Mars – Kuyruklu Yıldızlar Hakkında Bilgi Medyum Gözüyle – Medyum Gözüyle Yıldızname – Zorlu ve Medyumlara Düşen Görevler – Yıldıznameci Medyum


Medyum ve Enerji Dolu Mars

Tecrübeli medyimages (6) Medyum ve Enerji Dolu Marsumlara göre Mars, dünyadaki tüm diğer gezegenlere enerji oluşturan ve onları ateşleyen bir gezegendir. Temsil ettiği özellikler girişkenlik, hareketlilik,cesaret, rekabet, dayanıklılık,güç,kuvvet ve enerjidir. Mars erkeksi bir gezegendir. çevrenize karşı galip gelmenizi veren bir enerjisi olmaktadır. aynı zamanda ateşi ve onun ani ve güçlü enerjisini simgeler.

Mars`şafak olumlu yönde etkilendiğiniz süre sizi her türlü kötü durumdan ve zorluktan kurtarır. Her çeşitli koşula karşın başarıyla yolunuza devam etmenizi sağlar. Mars`ın kuvvetli olduğu zamanlarda birden duygusal çıkışlar ve ya bir kaza tehlikesi yaşayabilirsiniz. Mars rahatça bir işe girişebilme ve bunda fazlasıyla başarılı olma ruhu verecektir. sağlık açısından adale sistemini, kandaki al yuvarları ve sempatik sinir sistemini yönetim eder.

Zodyağın çevresinde dolaşması iki sene sürer ve her burçta 6 yedi hafta kalır. Koç burcunun tabii yöneticisi ve akrep burcunun da destekçi yöneticisi konumundadır. Mars oğlak burcunda yükselir. Terazide güçsüz, yengeçte ise zayıftır.

Marsın yönetimindeki bu burçtan şahıslar bilhassa dışavurumcu yapılarıyla dikkat çekerler ve hayatlarının her alanında ön plana çıkmayı severler.Mars`ın yadsınamaz bir enerjisi ve gücü bulunur. olumlu yönleri liderlik, özgürlük ve adalet aşkı ve netliktir. menfi tarafları ise saldırganlık zalimlik, bencillik, acelecilik ve kavgacılıktır.