Home ASTROLOJİ Şişlide Yıldızname Burçları

Şişlide Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Şişlide Yıldızname Burçları

Hemen her insan geleceğini merak eder. Neler yaşayacağını, hangi olaylarla karşılaşacağını, çevresindeki insanların nasıl olacağını bilmek ister. Yıldızname burçları, tüm bu soruların cevaplarını verebilen ilimlerden biridir. Kahve falı, tarot falı, kum falı gibi birçok fal yönteminden farklı şekilde işleyen Yıldızname, hayatınızdaki önemli olan ya da olacak olayları gözler önüne serebilen ama asla fal olmayan bir yöntemdir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Osmanlılar döneminde oldukça gelişmiş olan , adından da anlaşılacağı gibi yıldızları ve burçları inceleyen, astroloji ilmi ile bağlantılı bir ilimdir. Bu derin ilmin içinde birçok hazine saklıdır. İnsanoğlu her zaman gizliye bir merak duymuş, o gizemin arkasından giderek hayatının bir parçası haline getirmeye çalışmıştır.

Yıldızname bakımı asla fal yöntemleriyle karıştırılmamalıdır. Bazı kişiler, Yıldıznameyi hastalıkların bir tedavisi olarak görmektedir. Ancak bir tedavi şekli değildir. Sadece kişilere rahatsızlıkları konusunda tedavi süreçlerinde nasıl bir yol izleyebileceklerini gösterebilir. , diğer fal yöntemlerinden bu yönüyle de ayrılmaktadır.

Şişlide Burçları baktırmak için araştırma yapmalı ve doğru medyumu bularak bakımınızı yaptırmalısınız. burçları bakımı için bazı bilgilerin tam ve doğru şekilde verilmesi gerekir. burçları baktıracak kişinin doğum tarihleri ve isimlerinin bilinmesi gerekir. Eğer bu bilgiler yanlış ya da eksik verilirse doğum haritası doğru şekilde hesaplanıp oluşturulamaz.

  • Yıldızname, burçlarla ve yıldızlarla ilgilenir. Bu durum insanların Yıldıznameyi fal olarak algılamasına yol açmaktadır.
  • Yıldıznamenin bir fal olmamasının yanı sıra hayatınızdaki tüm olayları öğrenmek, doğumunuzdan ölümünüze kadar yaşayabileceğiniz olayların öğrenme fırsatı bulabileceğiniz bir ilimdir.
  • Yıldızname bakımı öncesinde bakımı yapılacak kişinin ve annesinin adı gerekir. Kişinin hangi burca ait olduğu tereddütlü ise ebced hesabı kullanılarak kişinin burcu hesaplanır.
  • Bu hesaplamanın ardından kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılarak yıldızname bakımı yapılır.

burçları bakımı ve daha fazlası için 444 32 54 / 0533 594 25 77 / 0212 590 25 77 numaralı telefonlardan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na ulaşabilir, kafanıza takılan sorular hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment